В центре внимания:

Конференц-зал – якими властивостями повинен володіти для організації заходів

Конференц-зал – якими властивостями повинен володіти для організації заходів

Часом кожної компанії потрібно зібрати всіх своїх співробітників в одному місці. Часто це необхідно для проведення семінару або ж для загальних зборів партнерів, які можуть приїхати з інших міст. Найчастіше в цьому випадку використовується конференц-зал, який спеціально обладнаний для таких зустрічей. Ось тільки не в кожної компанії є така послуга, і деколи доводиться вирішувати проблему підручними способами.

Оренда конференц-залу – оптимальне рішення

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, і вам терміново знадобилося приміщення, яке буде відповідати певним вимогам, то варто взяти до уваги таку послугу, як оренда конференц-залу. Щоб зустріч пройшла на належному рівні, таке приміщення повинно володіти рядом параметрів.

Місткість. Конференц-зал необов’язково повинен бути занадто великим. Досить, щоб він вміщав понад 20 осіб. Як правило, приміщення з великими розмірами вимагатимуть наявності звукової апаратури для зручності всіх слухачів. І в цьому випадку конференц-зал уже можна назвати актовим залом. Якщо ж ви очікуєте обмежене число гостей, то цілком можна обійтися і невеликим компактним розташуванням.

Наявність обладнання для проведення зустрічі. Якщо ви вирішили провести зустріч в такому місці, як конференц-зал, оренда такого приміщення повинна включати в себе і наявність всього необхідного обладнання. Наприклад, обов’язковою умовою стане безперебійна робота опалювального обладнання і наявність кондиціонера.

Наявність додаткових послуг. Крім самого приміщення, необхідно продумати і деякі деталі, які надають комфортабельності будь-якій зустрічі. Наприклад, будь-який семінар пройде більш продуктивно, якщо всі його учасники зможуть перекусити між лекціями і випити гарячої кави.

Така послуга, як конференц-зал – це обов’язковий атрибут більшості сучасних готельних комплексів. І готель Viva пропонує вам скористатися комфортабельним і повністю обладнаним залом для проведення зустрічей різного роду. Пропозиція від готелю відповідає всім вимогам, які допоможуть створити робочу обстановку в колективі. Крім цього, сам готель знаходиться недалеко від аеропорту і залізничного вокзалу, так що проблем з пошуком у ваших гостей точно не виникне.

Конференц-зал від готелю Viva – це прекрасне приміщення, яке допоможе вам провести будь-яку зустріч на належному рівні і стане відмінним показником того, наскільки серйозно ви підходите до вирішення кожного питання.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

02.08.2017 1:12 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.