В центре внимания:

Король Іспанії очолив ходу проти тероризму

Король Іспанії очолив ходу проти тероризму

Інформаційні агенції світу повідомляють 27 серпня про масову демонстрацію, яка відбулася напередодні у Барселоні. Її організували через дев’ять днів після терактів у Каталонії в пам’ять про загиблих. За даними поліції, у ході взяли участь близько півмільйона людей. А попереду крокували Король Іспанії Філіп VI і прем’єр-міністр держави Маріано Рахой. У голові колони також були ті, що 17 серпня першими прийшли на допомогу постраждалим від атаки ісламістів – поліцейські, лікарі, продавці магазинів з бульвару Рамбла, де вантажівка наїжджала на перехожих. Вони йшли за широким банером, на якому було написане гасло «No tinc por», що перекладається з каталонської мови як «Я не боюся».

В руках у демонстрантів, які засуджують войовничих ісламістів, були також гасла проти ісламофобії і транспаранти проти продажу іспанського зброї у Саудівську Аравію. У ході взяли участь і мусульманки у хіджабах.

Філіп VI став першим королем, який взяв участь у демонстрації після відновлення монархії в Іспанії у 1975 році. Оглядачі наголошують, що король і прем’єр виявили солідарність з каталонцями попри бажання місцевої влади провести у жовтні цього року неофіційний референдум про незалежність Каталонії.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

27.08.2017 12:36 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.