В центре внимания:

Краще пізно, ніж ніколи…

Краще пізно, ніж ніколи…

Актуальність цього прислів’я підтвердив 18 жовтня Кабінет міністрів України, скасувавши угоду з урядом Росії про збереження спеціалізації підприємств і організацій, які беруть участь у виробництві продукції військового призначення. Ключові слова тут – «військового призначення», часовий вимір – четвертий рік російської агресії на наших землях.

Наголосимо – цю новину оперативно оприлюднили не лише українські ЗМІ, а й провідні закордонні. Наприклад, сайт «Deutsche Welle» нагадує, що скасовану угоду було підписано 21 грудня 2000 року. За нею Україна та Росія зобов’язувалися підтримувати виробничу та науково-технологічну спеціалізацію, яка склалася історично (тобто, ще в часи СРСР! – ред.), для тих установ та виробничих потужностей, які працюють над розробкою, створенням та випробуванням зброї та військової техніки. Крім того, документ забороняв державам передавати третім сторонам матеріали, деталі комплектування, документи та інформацію.

Єдиним, що здатне хоч трішки вгамувати прикрість від такого довготривалого зволікання з цим рішення, можна вважати хіба те, що його ухвалили без обговорення.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.10.2017 14:09 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.