В центре внимания:

Крилаті піхотинці змінюють берети

Крилаті піхотинці змінюють берети

Командування Високомобільних десантних військ (ВДВ) Збройних Сил України презентувало у мережі Facebook нову повсякденну і парадну форму з новими емблемами, а також з темно-бордовими беретами замість блакитних. До слова, у цьому вбачається ще один крок від радянських традицій. У колишньому СРСР десантники носили голубі берети.

Натомість у 59 державах світу, в яких десантні підрозділи не є одночасно силами спеціальних операцій, використовують темно-бордові берети. У тому числі це і 19 країн-членів НАТО. Блакитний колір головних уборів залишався у Росії, Таджикистану, Казахстану, Киргизстану, Вірменії, Білорусі, а також в Україні. Тепер наші високомобільні війська змінюють барву беретів. У командуванні ВДВ відзначили, що бордовий колір символізує колір крові, пролитої в боях за державний суверенітет, територіальну цілісність та свободу України.

Зміни також торкаються і беретних знаків – на них буде зображено купол парашута, як символ десантних підрозділів у всьому світі, крила Архистратига Михаїла і вогненний меч.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.10.2017 21:08 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.