В центре внимания:

Ксенія Собчак повернула діагноз Павлові Клімкіну

Ксенія Собчак повернула діагноз Павлові Клімкіну

Для цього вона скористалася у неділю, 11 березня, соціальною мережею Instagram. Таким чином вже можемо говорити про заочну суперечку, що виникла між міністром закордонних справ України і кандидаткою у президенти Росії. Наразі сторони роблять вигляд, що залишаються у межах коректності, хоча важко однозначно оцінити, наскільки їм це вдається.

Як відомо, першим почав Павло Клімкін. У відповідь на прохання Ксенії Собак дозволити їй у відповідності до українського законодавства відвідати Кримський півострів пан міністр вдався до терміну «політична шизофренія».

З цього приводу популярна тележурналістка, яка не раз демонструвала своє дружнє ставлення до України, цієї неділі написала: «Злочинна анексія Криму 17 березня 2014 року – одна з найгостріших проблем Росії, і мій громадянський обов’язок – зробити все, щоб наблизити вирішення цієї проблеми». Пані кандидатка у президенти наполягає, що у листі з проханням про візит до Криму було вказано, що поїздка не має характеру передвиборної агітації. Тому її здивувала відповідь Павла Клімкіна, яку Ксенія Собчак прокоментувала таким чином: «Він відмовив у моєму проханні, звинувативши мене у “політичній шизофренії”. Дуже не хочеться відповідати вищій посадовій особі суверенної держави в дусі “сам такий”, але задумайтеся: українська влада перешкодила єдиному російському політикові, який підтримав їхній національний суверенітет, відвідати їхню країну в суворій відповідності до її законів. Так кому насправді вигідна окупація Криму та війна на Донбасі, хто фактично діє в інтересах Путіна, ДНР і ЛНР? У кого з нас шизофренія?».

Ми процитували текст дослівно і можемо зробити щодо нього лише одне зауваження – абревіатури «ДНР» та «ЛНР» слід писати у лапках.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.03.2018 19:40 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.