В центре внимания:

Курт Волкер про окупацію і можливість миру

Курт Волкер про окупацію і можливість миру

25 серпня українські інтернет-видання розповідають про інтерв’ю, яке дав напередодні російському опозиційному каналу «Дождь» Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер. Розмова стосувалася його недавніх перемовин у Мінську з помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Не вдаючись у подробиці, викладемо основні тези із сказаного американським дипломатом.

Найголовніше, що вирішити конфлікт на Донбасі і припинити військові дії можна через кілька місяців. Правда, висловивши таке переконання, Курт Волкер додав, що це можливе у разі готовності Росії до конструктивних рішень. Він також зазначив, що саме присутність на сході України російських військ і техніки створює конфлікт. Ще, при усій беззаперечній важливості та необхідності Мінського процесу, він зараз не вирішує цю проблему. Потрібно забезпечити Україні такі умови, щоб вона могла захистити свою територію. Не виключено, що тут мається на увазі й надання нашій державі сучасних видій озброєння.

Говорячи про ставлення керівництва США до війни в Україні, Курт Волкер сказав, що різниці між Донбасом і Кримом для Вашингтонської адміністрації тут не існує: «В обох випадках це незаконна агресія, окупація. У випадку з Кримом Росія оголосила про анексію, яку ми не визнаємо і не визнаємо ніколи. Це однаково жахливі ситуації».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.08.2017 16:27 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.