В центре внимания:

Кілька сотень праваків промаршували центром Львова

Сьогодні у Львові відбувся марш "Пам'ятай Героїв".

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Його організували націоналістичні організації "Національний корпус", "Національні дружини", всеукраїнське об'єднання "Свобода". У марші взяло участь близько трьохсот осіб. Організатори маршу повідомляли, що на акцію до Львова приїхали націоналісти з інших міст. Хода пройшла від площі Pинок проспектом Свободи, вулицями Городоцькою і С.Бандери до площі М.Корпивницького (пам'ятник Степанові Бандері).

Попереду колони несли банер з написом "Місто Львів – не для польських панів" та зображенням Романа Шухевича". Учасники маршу палили смолоскипи і пронесли великий червоно-чорний прапор, прапори націоналістичних організацій-ініціаторів маршу. Вони вигукували гасла "Ідея нації – проти деградації", "Місто Львів – не польських панів", "Пам'ятай чужинець: тут господар українець", "Разом і до кінця" та інші.

Під час промов організатори наголосили, що дві фракції Львівської міської ради ("Громадянська позиція" і "Самопоміч") не підтримали пропозицію обов'язкового вивішування червоно-чорного прапора у Львові у дні згадок історичних подій. Додамо, що відповідно до нещодавнього рішення, міська рада рекомендує його вивішувати дев'ять днів у році.

Завершився марш на площі М.Кропивницького під пам'ятником Степанові Бандері. На площі виступили керівники львівських націоналістичних організацій "Правий сектор" (Тарас "Хаммер" Бобанич), "Національний корпус", (Святослав Сірий) а також політичний діяч Юрій Михальчишин. Організатори нагадали, що завтра, 5 березня, є роковина загибелі генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.03.2018 22:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.