В центре внимания:

Львівавтодор підозрюють у махінаціях із закупівлями

Про це повідомила прес-служба Західного офісу Держаудитслужби.

За результатами ревізії, яку Держаудитслужба провела у ЛКП "Львівавтодор", аудитори виявили порушення при закупівлях послуг на 1,3 млн грн та фінансові порушення на 2,9 млн грн.

Зокрема, понад 910,8 тис грн підприємство витратило на офіс для інженера технагляду за реконструкцією доріг та трамвайних колій на вул. Городоцькій, яку проводила підрядна організація "Онур", однак без жодних документів про обсяг і вартість виконаних робіт.

Ще 816,8 тис грн "Львівавтодор" витратив на виплату винагород працівникам, найнятим за цивільно-правовими договорами, проте аудитори виявили, що послуги, надані підприємству за цими договорами, мали систематичний характер та дублювали обов’язки штатних працівників.

Крім цього, під час перевірки аудитори виявили, що підприємство придбало за 1,3 млн грн бюджетних коштів послуги без проведення процедури закупівлі, а підрядна організація "Онур" отримала зайвих 582,1 тис грн через завищення вартості реконструкції офісу інженера технагляду за будівництвом трамвайної колії до Сихова.

Наразі Держаудитслужба передала усі документи правоохоронцям.

Нагадаємо, до грудня 2017 року керівником ЛКП "Львівавтодор" був Олег Береза, якого перевели на посаду директора ЛКП "Львівелектротранс".

Тоді ж в.о. директором ЛКП "Львівавтодор" міський голова Львова Андрій Садовий призначив Романа Познанського, який до цього часу працював заступником директора ЛКП "Львівавтодор".

Також нещодавно Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету Львова 37 191 000 грн для ЛКП "Львівавтодор".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.02.2018 5:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2022 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.