В центре внимания:

Львівська залізниця відкинула звинувачення Синютки у диверсії

Про це повідомила прес-служба Львівської залізниці.

Сьогодні президія Дорожньої профспілкової організації регіональної філії "Львівська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" звернулася до в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова та голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо стану забезпечення Львівської області вагонами для перевезення сипучих вантажів.

Зокрема, як йдеться у повідомленні, львівські ЗМІ опублікували слова голови Львівської ОДА Олега Синютки, який охарактеризував дії залізничників Львівщини як диверсію щодо забезпечення області вантажними вагонами для перевезення матеріалів на ремонт та будівництво доріг.

"Регіональна філія "Львівська залізниця", як складова частина державного підприємства ПАТ "Укрзалізниця", завжди займала активну позицію щодо реалізації програм, пов’язаних із виконанням стратегічно важливих завдань та забезпеченням першочергових державних потреб.

Попри дефіцит вантажних вагонів, який по Україні становить середньодобово близько 10 тисяч вагонів, завдання вчасного, безперебійного та повного транспортування матеріалів для ремонту автомобільних доріг у Західному регіоні держави є пріоритетним у діяльності Львівської залізниці", – йдеться у повідомленні.

За даними залізничників, з початку 2017 року для Львівщини було відвантажено понад 41 тисяч вагонів зі сипучими будівельними вантажами, що майже на 4,8 тисяч вагонів більше, ніж минулого року (36 593 вагони) та майже на 11 тисяч перевищує показник 2015 року (30 662 вагони).

"Кількість вагонів, призначених для Львівщини цього року, в середньому в десятки разів перевищує рухомий склад, скерований залізницею для перевезення матеріалів на ремонт доріг в інші області, які вона об’єднує. Залізниця власними силами відремонтувала близько 250 вантажних вагонів та додатково запустила їх в експлуатацію виключно для перевезення вантажів, необхідних для будівництва та ремонту доріг в області", – повідомили у Львівській залізниці.

У залізниці наголошують, що про це вони офіційно повідомили Олега Синютку ще 22 серпня 2017 року.

"Наведені вище офіційні дані повністю заперечують інформацію, озвучену головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, а також свідчать про те, що озвучена ним оцінка роботи залізничників є несправедливою. Звинувачення на адресу керівництва регіональної філії розцінюємо як спробу поставити під сумнів професійні якості та сумлінне ставлення до роботи всього 40-тисячного трудового колективу магістралі", – йдеться у повідомленні.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

29.12.2017 3:10 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.