В центре внимания:

Львівська міськрада розприділить 209 млн грн: на що підуть гроші

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, затвердили рішення "Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова".

Втім остаточно затверджуватимуть видатки завтра, 25 січня, на сесії Львівської міської ради.

Як зазначила директорка департаменту економічного розвитку міськради Ірина Кулинич, станом на 1 січня у бюджеті сформувався вільний залишок коштів – 209 млн грн.

"Частину цих коштів ми виділяємо на сплату податку на додану вартість по кредиту ЄБРР нашим комунальним підприємствам, які мають кредити європейського банку. Друга частина – це видатки для наших найбільших комунальних підприємств на компенсацію різниці в тарифах і для виплати заробітної плати працівникам. Також пропонуємо більше 20 млн грн виділити на перехідні об’єкти департаменту гуманітарної політики, які були виконані та не профінансовані", – пояснила Ірина Кулинич.

Також кошти виділять на роботи із благоустрою території Шевченківського- Личаківського районів у районі вулиці Пластової. Тут мають відремонтувати двори, хідники, внутрішньоквартальні дороги.

Частина коштів піде і на очисні споруди, на амбулаторію, та на проектно-кошторисну документацію для будівництва дороги, щоб розвантажити цей район.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

24.01.2018 13:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.