В центре внимания:

Львівська міськрада судиться з держаудитслужбою

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради подав адміністративний позов до Львівського окружного адміністративного суду про визнання протиправними та скасування вимог Західного офісу Держаудитслужби Державної аудиторської служби України "Щодо усунення порушень законодавства". Зокрема – стосовно виявлених порушень при закупівлі квартир для військовослужбовців та дітей-сиріт.

Позов подано, тому що мерія не погоджується із вказаними вимогами, оскільки вони є необґрунтованими, безпідставними і такими, які суперечать положенням закону, а відтак, підлягають визнанню протиправними у судовому порядку.

Нагадаємо у липні під час ревізії Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради фахівці Західного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень на суму 6,4 млн грн. Йдеться про придбання міськрадою житла для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування та помешкання для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які воювали в АТО.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.11.2017 12:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.