В центре внимания:

Львівська фірма орендуватиме землю в Городоцькому районі

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки №141/0/5-18 від 20 лютого.

Документом затверджено за ТзОВ "Торговий дім "Екопайп — Львів" проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1698 га розташованої за межами населеного пункту на території Братковицької сільської ради Городоцького району, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Також товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Екопайп — Львів" надано цю земельну ділянку в оренду терміном на 5 років. Городоцькій районній державній адміністрації доручено укласти договір оренди землі на вказану земельну ділянку.

Додамо, що "Торговий дім "Екопайп — Львів" отримало право на розробку землеустрою цієї земельної ділянки торік наприкінці травня.

Підприємство займається оптовою торгівлею товарами господарського призначення; наданням в оренду машин, устатковання; купівлею та продажем власного нерухомого майна; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

21.02.2018 20:19 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.