В центре внимания:

Львівське телебачення закрило "Концерт вітань"

Про це у коментарі Варіантам повідомив автор і ведучий програми Петро Остапишин:

"Я працював за угодою, 31 грудня вона завершилась. Новому керівництву моя програма не потрібна, я у них спитав що буде запропоновано телеглядачам середнього і старшого віку. Відповіді не отримав. Я не розумію того що пропонуватимуть: купуватимуть куплені програми про тварин.

А моя програма подобалась багтьом глядачам, приносила кошти, – 20-25 тисяч гривень на місяць."

Петро Остапишин наголосив, що "Концерт вітань" був у ефірі 40 років. З 1980-их років програма виходила незмінно щонеділі о 14:00 годині.

"Цю програму з-поміж усіх виготовлених на львівському телебаченні дивились найбільше. У нас були листи з замовленими привітаннями навіть на березень. Але мене попередили що програма не виходитиме, і у останньому випуску, 31 грудня було оприлюднено номери телефонів і попердив, що надалі програма виходити не буде, людям повернуть гроші за замовлені привітання", – розповів телеведучий.

Він також поділився планами трансформувати програму, – запрошувати львівських співаків (Ірину Федишин, Андрія Заліска чи Оксану Муху) аби вони виконували у програмі свої пісні для поважних, заслужених ювілярів.

"Мені вчора сказали, що іншим працівникам вручили "листи щастя", з тим що ваша посада буде скорочена, а комусь запропонують іншу посаду. Дали час до другого квітня, вибрали якусь команду людей... А я ветеран, уже ні нащо не претендував, тим паче я був поза штатом – на угоді", – констатував Остапишин.

Він додав, що йому запропонували написати проект програми з подальшим надсиланням проекту до Києва:

"Ми її затвердимо, може трохи профінансуємо. А якщо ні – шукайте собі спонсора, працюйте. Але ця угодa буде складена на 2-3 місяці, чи пів року. Якщо програма "не піде" – ми її знімемо з ефіру."

Нагадаємо, що у квітні на Львівському телебаченні зменшать штат працівників.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

15.01.2018 21:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.