В центре внимания:

Львівський торгово-розважальний центр не впускає надзвичайників на перевірку

Про це йдеться у відповіді Головного управління Державної служби з Надзвичайних ситуацій у Львівській області на інформаційний запит одної з громадських організацій Львова, датований 25 січня цього року, копія якого є у розпорядженні Варіантів.

У документі йдеться, що планова перевірка торгового центру "Форум Львів" проводилась в період з 11 по 22 квітня 2016 року, однак працівників ГУ ДСНС у Львівській області не допустили. Про це склали акт про недопущення до проведення перевірки, скерований позов до суду.

29 серпня 2016 року окружним адміністративним судом Києва винесена постанова №826/7196/16, якою надано дозвіл на проведення перевірки торгового центру "Форум Львів" і зобов'язано приватне акціонерне товаритсов "Мульті Весте Україна 3" допустити працівників ДСНС до проведення перевірки. Рішення у цій справі не набрало законної сили в зв'язку з поданням ПрАТ "Мульті Весте Україна 3" апеляційної скарги до Київського апеляційного адміністративного суду. Розгляд цієї справи зупинений судом за заявою ПрАТ "Мульті Весте Україна 3".

У коментарі Варіантам речник Головного Управління ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев підтвердив цю інформацію.

"Від часу введення цього торгового центру не було перевірок. Було обмеження відповідно до чинного законодавства, діяв мораторій. Мораторій зняли, перевірку хотіли провести, але нам не дали це зробити. Відтак ми звернулись у суд, що триває. Наш інспектор там не був з перевіркою по сьогоднішній день" – наголосив він.

Зазначимо, що ТРЦ "Форум Львів" відкрили наприкінці вересня 2015 року. На початку березня 2016 року в ньому двічі провели псевдомінування.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

28.03.2018 5:50 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.