В центре внимания:

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій отримав нового керівника

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій отримав нового керівника

Про це сьогодні під час сесії Львівської міської ради повідомила начальник управління соціального захисту міськради Наталя Демкович.

"На сьогоднішній день моїм наказом від 4 жовтня керівником центру із сьогоднішньго дня призначено Світлану Ткачук. Ми отримали на це погодження львівського міського голови, а також міжфракційної робочої групи з питань учасників АТО, що підтверджено листами і протоколами", – наголосила Наталя Демкович.

За її словами, Центр надання послуг учасникам бойових дій розташований на вул. Пекарській, 41, його створили у 2016 році. Установа є структурним підрозділом Львівської міської ради і перейшов у підпорядкування відділу соціального захисту міської ради.

Станом на сьогодні тут працюють 18 осіб, а видатки центру становлять 88 млн грн.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2016 року керівником Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій було призначено отця Романа Лагіша, однак через те, що громадськість була категорично проти його кандидатури, було вирішено провести конкурс.

Тоді ж свої кандидатури на посаду директора центру подали три учасники АТО: сержант 2-го батальйону спеціального призначення Нацгвардії України (батальйон "Донбас") Юрій Досяк, доброволець аеророзвідки ДУК "Аратта" Ілля Сирко та рядовий 80-ї аеромобільної бригади Володимир Лисикевич.

Однак у березні 2016 року Сирко відмовився брати участь у конкурсі, відтак центр тимчасово очолила керівник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Рубай.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.10.2017 1:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.