В центре внимания:

Львівських архітекторів хочуть вигнати з Порохівки

Сьогодні комісія комунального майна і приватизації Львівської обласної ради розглянула звернення лист-звернення Львівського обласного осередку Національної спілки архітекторів України щодо права на користування усією будівлею на вул. Підвальній, 4 у Львові. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Як повідомив комісії начальник управління майном спільної власності облради Микола Бандра, уже є рішення Львівської обласної ради на тему використання будівлі на вулиці Підвальній, 4 (більше відомій як Порохова вежа):

для використання приміщення першого поверху – провести комерційний конкурс;
приміщення другого поверху – надавати в оренду Спілці архітекторів на пільгових умовах (1 гривня на рік);
приміщення третього (актовий зал), – надавати для різних структур обласної ради, організацій бажаючих там проводити заходи, в тому числі спілці архітекторів.

Він додав, що Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів відмовляється виконувати рішення ЛОР, а саме укладати договір оренди на пільгових умовах.

"Тому зараз потрібно шукати правовий вихід з ситуації", – резюмував Бандра.

Відтак, комісія комунального майна одноголосно прийнала рішення підготувати проект рішення про відмову ЛОО Національної спілки архітекторів про користування будівлею, а в подальшому – окремого проекту рішення про припинення договору оренди другого поверху. Обидва рішення заплановано винести на голосування під час сесії облради.

Як припустив голова комісії Ігор Комарницький, перший поверх потрібен спілці для ресторану.

Депутати-члени комісії комунального майна облради не виключають у подальшому надання частини приміщень порохової вежі в оренду іншим громадським організаціям.

Додамо, що у 1956 році будівлю передали в довготермінову оренду Львівській національній спілці архітекторів України, а з 1991 року – їй в безоплатне користування. У 2004 році Спілка уклала угоду про спільне користування майном з рестораном, власником якого тоді був тодішній начальник управління охорони культурної спадщини і культурних цінностей департаменту Львівської обласної державної адміністрації Валерій Потюк. У 2013 році на Спілка архітекторів скаржилась на поведінку адміністрації ресторану. Весною цього року ресторан закрили.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.12.2017 21:39 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.