В центре внимания:

Львівському палацу мистецтв виділили кошти для облаштування котельні

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради.

Сьогодні на сесії депутати проголосували за внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету. Це рішення підтримали 66 депутатів.

Депутати розподілили 88 525,4 тис грн, які надійшли за 9 місяців через перевиконання обласного бюджету.

Із цих коштів депутати виділили 2,2 млн грн на реконструкцію частини підвалу для влаштування котельні на твердому паливі у Львівському палаці мистецтв.

Як пояснив директор Львівського палацу мистецтв Юрій Гнатковський, всього на завершення робіт додатково необхідно 2,2 млн грн. Ще у 2016 році було закуплено частину обладнання на 970 тис грн, залишається його встановити та запустити котельню.

Крім цього 100 тис грн було передбачено на видання поезії Івана Низового в рамках реалізації Комплексної програми розвитку культури Львівщини, а за 111,6 тис грн історичний музей, музей Івана Франка та історії релігії закуплять обладнання.

Щодо капітального ремонту приміщень Самбірського коледжу культури, то на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення цих робіт депутати передбачили 350 тис грн.

Зазначимо, ще 2 млн грн обласна рада скерує на програму компенсації пільгових перевезень у транспорті.

Нагадаємо, вчора бюджетна комісія облради оголосила, що 22 млн грн від цих коштів скерують на медицину, зокрема, за 3 млн грн спрямують на придбання карет швидкої допомоги для обласного центру екстреної медичної допомоги, 1 млн грн – на забезпечення медикаментами дитячої клінічної лікарні "Охматдит".

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.10.2017 6:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.