В центре внимания:

Львівському перинатальному центрі не можуть обрати керівника

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Сьогодні на засіданні з обрання генерального директора КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» конкурсна комісія вирішила перенести це питання на 16 квітня.

Зазначимо, на посаду керівника цього закладу претендують Ірина Біль, Дзвенислава Москв'як-Лесняк та Марія Малачинська.

«Сьогодні ми завершили черговий етап з відбору кандидата на заміщення посади керівника Львівського перинатального центру. Комісії кандидати презентували свої бачення функціонування та розвитку медичного закладу, відбулося скрупульозне обговорення програм під пильним оком громадськості. Це дуже серйозна обласна установа, тому маємо обрати справжнього фахівця», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради, голова комісії Володимир Гірняк.

Зазанчимо, конкурс на посаду директорів 14 комунальних закладів охорони здоров'я у області стартував наприкінці лютого цього року.

Нагадаємо, нещодавно Львівська обласна рада виділила майже 39 млн грн для перинатального центру на придбання нового обладнання та забезпечення функціонування центру після введення його в експлуатацію.

Львівський обласний перинатальний центр закрили у 2013 році. Наприкінці січня цього року Львівська обласна рада виділила на реконструкцію перинатального центру 25 млн грн. Першу чергу львівського перинатального центру планували відкрити ще наприкінці березня.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

05.04.2018 5:33 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.