В центре внимания:

Львівською оперою цікавляться «опери» СБУ

Львівською оперою цікавляться «опери» СБУ

17 січня сайт «Радіо Свобода» повідомляє, що напередодні слідчі Служби безпеки України (СБУ) провели обшук у помешканні артиста Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Миколи Санжаревського. Його підозрюють у сприянні діяльності терористичної групи.

Дирекція театру вже скерувала лист до СБУ з проханням дати офіційну оцінку висловлювань і дій свого соліста. У колективі наразі нема єдиної думки з приводу цього скандалу. Одні називають звинувачення в сепаратизмі безпідставними, інші обурені проросійською позицією артиста, є й такі, кому байдуже. Директор театру Василь Вовкун перебуває зараз на лікарняному. Його заступник Андрій Митроган розповів кореспондентові «Радіо Свобода», що Микола Санжаревський працює в театрі два десятки років, є провідним солістом, має приватну балетну дитячу школу. «З одного боку, людина професійна і має проекти, а якщо підтвердиться його причетність до сепаратистських груп, ми серйозно до цього поставимось, бо ми національна опера, і всі розуміють, в який час живемо», – сказав Андрій Митроган.

Як твердять, Миколу Санжаревського звинувачують у тому, що коли вихованці його балетної школи були на конкурсі у Мінську у 2017 році, то на одній із імпрез підняли прапор так званої «ДНР». Сам артист пояснює, що прапор винесли організатори, а українські діти під ним не стояли.

Наразі працівники СБУ проводять досудове розслідування у цій справі.

Світлина: Микола Санжаревський (праворуч) у балеті «Лілея».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.01.2018 17:11 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.