В центре внимания:

Львівські науковці хочуть врегулювання заробітних плат

Текст звернення оприлюднили сьогодні на офіційному сайті первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка.

Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України виступила зі зверненням щодо підвищення заробітної плати науково-педагогічним працівникам до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Науковці стверджують, що постановою Кабінету Міністрів №22 від 11 січня цього року "Про підвищення оплати праці педагогічних працівників" вибірково підвищено заробітні плати окремим категоріям педагогічних працівників. Вибірковий підхід до оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам викликає невдоволення у науково-педагогічних працівників. Також це суперечить статтям 57 і 61 Закону України "Про освіту".

Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України та первинні профспілкові організації вищих навчальних закладів реагуючи на масові звернення науково-педагогічних працівників та з метою дотримання чинного законодавства, соціальної справедливості та належного мікроклімату в колективах проясть невідкладно прийняти рішення щодо поширення Постанови Кабінету Міністрів №22 від 11 січня цього року "Про підвищення оплати праці педагогічних працівників" також на науково-педагогічних працівників.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

20.02.2018 21:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.