В центре внимания:

Львівщина отримала три нові шкільні автобуси

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як заявила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, навчально-реабілітаційні заклади Львівщини отримали 3 спеціальні шкільні автобуси.

"Загальна пасажиромісткість одного автобуса – 23 місця, у тому числі 2 місця для перевезення дітей з обмеженою здатністю пересування. Для цього він обладнаний спеціальним майданчиком для кріплення двох інвалідних колясок і двома спеціальними кріслами з відкидними підножками. Посадка та висадка інвалідних візків здійснюватиметься за допомогою підйомника", – наголосила Любомира Мандзій.

Відтак, по одному автобусу отримали навчально-реабілітаційні центри "Гармонія" (Борислав), "Світанок" (Червоноград), "Святого Миколая" (смт. Брюховичі).

Зазначимо, "Школярики" придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти обласного бюджету. Загальна вартість автобусів становить близько 6 млн грн.

Станом на серпень на Львівщині закупили 45 нових автобусів, а до кінця року планують отримати ще 26 автобусів для шкіл області.

Навесні мінстр освіти і науки України Лілія Гриневич наголошувала, що для Львівщини потрібно докупити ще майже 100 "Школяриків". Придбання шкільних автобусів на 70% здійснюватиметься державним коштом, а ще 30% повинні надати органи місцевого самоврядування.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.10.2017 20:19 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.