В центре внимания:

Львів’яни не можуть отримати квартири у багатоповерхівках через незаконне будівництво

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила сьогодні директор юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич, ПрАТ «Ірокс» продовжує незаконно здійснювати будівництво багатоповерхових будинків у Львові без відповідних дозвільних документів.

За її словами, ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років незаконно зводить багатоповерхівки на вул. Антоничів-Майданній; вул Шевченка, 418, вул. Тернопільській. 42.

Ці будівництва ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, інших дозвільних документів.

«Жодних рішень щодо надання містобудівних умов та обмежень на будівництво на вказаній земельній ділянці, рішень сесії Львівської міської ради щодо надання ПрАТ «Ірокс» земельних ділянок у власність або користування не приймалося. Таким чином, фізичні особи, які придбали житло у ПрАТ «Ірокс», змушені звертатися до суду з позовами про визнання права власності на квартиру, оскільки «Ірокс» не може надати у власність квартири, бо право власності у нього на будинок відсутнє», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ПрАТ «Ірокс» зареєстроване у Львові.

Нагадаємо, у липні 2015 року ДАБІ у Львівській області вирішила зупинити виконання зведення багатоквартирних житлових будинків на вул. Шевченка, 418.

А у серпні цього року Львівська міськрада звернулась у правоохоронні органи щодо порушення кримінального провадження стосовно керівництва ПрАТ «Ірокс».

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

13.11.2017 13:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.