В центре внимания:

Львів благодійний: у місті відкриють унікальну виставку ікон

Про це йдеться на сайті Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.

Завтра, о 14:00 год., у Центрі ім. Митрополита Андрея Шептицького УКУ (вул. Козельницька, 2а) відкривається унікальна благодійна виставка ікон іконописців Софії Атлантової та Олександра Клименка.

Виставку організували на підтримку Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, недержавного проекту із залучення цивільних медиків до надання допомоги цивільним та військовим в зоні проведення АТО на сході України.

Мистецька акція проходитиме під гаслом "Придбай ікону – врятуй життя". Відтак кожен охочий зможе придбати ікону і таким чином фінансово долучитись до фінансування діяльності Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова.

Виставка ікон, написаних на ящиках з-під набоїв, привезених із зони бойових дій, експонувалася у Європарламенті, Верховній Раді України, Литовському Сеймі, Софії Київській, Національному музеї українського народного декоративного мистецтва на території Києво-Печерської Лаври, Литовському посольстві в Україні, а також у таких містах як Гаага, Антверпен, Берлін, Франкфурт-на-Майні, Мюнхен, Ганновер, Лейпциг, Бонн, Кельн, Відень, Варшава, Люблін, Прага, Рим, Мілан, Катанія (Сицилія), Луцьк, Маріуполь, Дніпро, Кам’янське (раніше – Дніпродзержинськ), Покровськ (раніше – Красноармійськ), а також на XXV Економічному форумі у Криниці та 8-му Київському безпековому форумі.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

12.10.2017 23:48 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.