В центре внимания:

Львів переймає досвід облав на призовників

Львів переймає досвід облав на призовників

Кілка днів тому у Києві поліція із застосовуванням надмірної сили здійснила масове затримання відвідувачів закладу «Jugendhub», доправивши їх до відділку поліції та військкомату. За офіційним повідомленням було виявлено 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу.

А у суботу, 4 листопада, сайт «Zaxid.net» розповів про подібну акцію у Львові. Вночі близько двох десятків військових і поліцейських заблокували у центрі міста провулок Крива Липа, де розташовано багато розважальних закладів, і почали перевірку документів. Очевидці писали у мережі Facebook, що силовики були у бронежилетах і з масками на обличчях. Перевіряли документи у хлопців призивного віку.

Керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк підтвердив факт облави і навіть спробував його виправдати інтересами національної безпеки. Мовляв, триває призов на військову службу, багато людей прийшли, а іншим потрібен стимул. Пан Поронюк погодився, що «законодавством це не дуже врегульовано». Але наголосив, що кайданки на руки нікому не одягали. То що, хлопці повинні за це дякувати?

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.11.2017 23:59 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.