В центре внимания:

Майже половину українців не влаштовує якість надання медичних послуг

Майже половину українців не влаштовує якість надання медичних послуг

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 26 липня – 2 серпня цього року, 47% опитаних зазначили, що за останні два роки загальна якість державних медичних послуг для країни погіршилася.

Лише 10% українців вважають, що медичні послуги стали кращими, а 34% мешканців країни наголошують, що рівень надання якості державних медичних послуг не змінився.

Також 71% укранців найбільше довіряє порадам щодо лікування або ведення здорового способу життя, отриманим від родичів та друзів. Майже таку саму високу довіру в контексті порад щодо лікування опитані виказують і до медичних працівників: лікарям швидкої допомоги довіряють найбільше – 68% опитаних, кваліфікованим медсестрам – 66%, фармацевтам та аптекарям – 65%, сімейним лікарям та терапевтам – найменше з усіх медпрацівників – 63%.

51% українців довіряє порадам викладачів медичних спеціальностей, ще 46% – спортсменам. Порадам священників і служителів церкви довіряє 31% українців, а от до народних цілителів та екстрасенсів прислухаються 15%.

Родичам та друзям найбільше довіряють на Півдні країни, а також люди старшого віку та люди з низькими доходами. Порадам медпрацівників більш за все довіряють на Сході, люди старшого віку, переважно жінки та ті, хто мають середні або високі доходи.

Викладачам медичних спеціальностей та спортсменам більш схильні довіряти молодь та люди середнього віку, переважно чоловіки та особи з високим рівнем доходу.

Натомість до порад священників більше прислухаються на Заході.Майже половину українців не влаштовує якість надання медичних послуг

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.08.2017 5:11 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.