В центре внимания:

Майже 55% населення Львівщини отримує субсидію

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Станом на 3 листопада на Львівщині отримують житлову субсидію 432 976 сімей (домогосподарств), що становить 54,1% населення області. Загалом підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян області.

Також до органів соціального захисту населення звернулось 130 888 одержувачів житлової субсидії, що становить 93,6%, за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму 83,3 млн грн.

Зазначимо, що термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада. Виплата компенсації проводитиметься протягом листопада поточного року на банківські рахунки та поштові відділення, які були зазначені у заявах одержувачів.

Натомість для одержувачів субсидій, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, субсидія перераховується на опалювальний період з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Для одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення) опалювального періоду.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.11.2017 15:09 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.