В центре внимания:

Максимальний штраф за несортоване сміття в Україні становить 1700 грн

Про це йдеться на сайті Держекоінспекції у Львівській області.

Згідно з законом "Про відходи" з 1 січня в Україні сортування сміття стало обов'язковим. Відтак за несортовані відходи передбачена адміністративна відповідальність.

"Відповідно до ст. 82 КУпАП – порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження, видалення або захоронення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн і на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн", – йдеться у повідомленні.

Як пояснював Варіантам директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, адмінвідповідальність нестимуть безпосередньо комунальні підприємства, які складуватимуть на території львівських полігонів несортовані відходи.

Також він зазначив, що контроль за дотриманням сортування сміття на території Львівщини має здійснювати Держекоінспекція області, проводячи планові перевірки. Однак їх незабаром можуть заборонити.

Нагадаємо, раніше Львівська ОДА планувала перевести всіх мешканців області на сортування сміття до 2020 року. Втім тепер це зробити хочуть до кінця 2018 року.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

10.01.2018 18:59 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.