В центре внимания:

Мальта стала набагато ближчою до України

Мальта стала набагато ближчою до України

Таку думку висловив у вівторок, 17 жовтня, Президент Петро Порошенко. Цього дня в Україні перебувала з державним візитом Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека. Після урочистої церемонії зустрічі високої гості, відбулися двосторонні переговори, які прес-служба Глави нашої держави охарактеризувала як надзвичайно ефективні.

Під час спільної прес-конференції відзначено створення сприятливих умов для активізації співпраці з дуже широкого кола питань. Петро Порошенко зазначив, що лише за вісім місяців поточного року товарообіг між Україною та Мальтою зріс на рекордних 26%. «Мені приємно констатувати, що Мальта – держава, надійний партнер України, Європейського Союзу, стала набагато ближчою до України. І це має не просто символічний, а й дуже практичний зміст», – сказав Президент України.

Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека, подякувала за теплий прийом та гостинність і назвала свій візит до України історичним. При цьому наголосила: «Ми маємо використати цей унікальний момент. Нам потрібно значно посилити нашу співпрацю».

Президенти двох держав взяли участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, під час якого підписана Угода про створення українсько-мальтійської ділової ради.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.10.2017 0:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.