В центре внимания:

Маневри «Захід-2017» будуть під пильною увагою

Маневри «Захід-2017» будуть під пильною увагою

У п’ятницю, 25 серпня, агенція УНІАН з посиланням на The Associated Press розповідає про оцінку генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа ситуації довкола близьких у часі спільних російсько-білоруських військових навчань. На «Захід-2017» офіційно запрошено двох спостерігачів від Північноатлантичного альянсу. Однак зроблено це у доволі дивний спосіб.

Як пояснив Єнс Столтенберґ, НАТО отримало запрошення від Білорусі відвідати один з днів вишколу і таке ж саме надійшло і з Росії. Треба так розуміти, що поспостерігати вдасться лише впродовж двох днів навчань. Зрозуміло, це не можна назвати реальним моніторингом, тому Альянс шукає «більш ретельний спосіб спостереження» за маневрами.

Раніше повідомлялося, що міністерство оборони Білорусі, у числі інших держав, запросило на ці навчання й спостерігачів з України. «Захід-2017» заплановано провести на білоруській території 14–20 вересня. У навчаннях заявлена участь 12 тисяч 700 військовослужбовців. Суміжні європейські країни не виключають, що цей вишкіл може бути використаний Кремлем з агресивною метою.

Світлина: генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.08.2017 14:27 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.