В центре внимания:

Масові й жорсткі безлади у Греції

Масові й жорсткі безлади у Греції

Про них розповідають у суботу, 18 листопада, інтернет-портали України. Напередодні в Афінах відбулася демонстрація з нагоди річниці повстання у Політехнічному університеті. Участь в акції брали приблизно 13 тисяч людей. Вони пройшлися ходою до посольства США. Порядок охороняли 7 тисяч поліцейських. Наразі не встановлено, чи щось стало приводом для незадоволення, чи натовп уміло «розігріли» якісь провокатори, але на вулицях грецької столиці почалися заворушення.

Особливо активні особи, яких у ЗМІ називають анархістами, почали закидати правоохоронців пляшками із запальною сумішшю, каменями і фаєрами. Поліція у відповідь, застосувала шумові гранати, сльозогінний газ та гумові палиці. Сутички анархістів з поліцією відбулися також у кількох інших містах, у тому числі в Салоніках.

Під час листопадового повстання 1973 року студенти захопили Політехнічний університет, протестуючи проти втручання уряду в діяльність студентських спілок. В ніч з 16 на 17 листопада війська, застосовуючи танки, пішли на штурм. Тоді загинули 23 людини і понад тисячу було поранено. Повстання придушили, але воно викликало масові протести внаслідок яких вдалося повалити диктатуру.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

18.11.2017 20:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.