В центре внимания:

Медіахолдинг Садового поповнився новою радіостанцією

Про це повідомляє "Детектор медіа".

Київська радіостанція Nostalgie увійшла до складу медіахолдингу ТРК "Люкс". Генеральний директор холдингу "Люкс" Роман Андрейко уточнив, що Nostalgie перейшло під управління "Люкса", не змінюючи власника.

"Так, це правда. З кінця червня я став керівником радіостанції. З 1 липня в наше управління перейшли контент і реклама, ми почали продавати рекламні можливості Nostalgie (рекламу, спонсорство, продакт плейсмент)", – повідомив Роман Андрейко.

Зазначимо, власником радіостанції залишається Сергій Горовий – голова правління ПАТ "Київгаз", зять співголови фракції "Опозиційного блоку". Юрія Бойка.

"Ми знаємо один одного вже років 15. Він довірив нам управління радіостанцією. Суть наших домовленостей – комерційна таємниця. Але можу підтвердити, що ми розподіляємо отриманий прибуток від діяльності радіостанції", – уточнив Андрейко.

За його словами, формат радіо Nostalgie не змінюватиметься, адже він продиктований самою назвою (музичні композиції для дорослих людей). Наразі радіостанцію вже оновлено на 80-85%.

Радіо Nostalgie (ТОВ "ТРК Ностальгія") створив і запустив у 1999 році музичний продюсер і медіаменеджер Євген Рибчинський (нині народний депутат). З 1 травня 2000 року радіостанція мовить на частоті 99 МГц у Києві, спершу розвивалася в музичному форматі gold music, згодом дещо змістилася в бік adult contemporary.

У 2005 році Євген Рибчинський продав радіо Nostalgie і свою частку у видавничому домі "Вавилон" (глянцеві журнали XXL, "L’Officiel Украина", L’Officiel Hommes, Pink) Сергію Горовому, з яким з 2003 року спільно володів "Вавилоном".

Сергій Горовий – голова правління ПАТ "Київгаз", зять співголови фракції "Опозиційного блоку" Юрія Бойка. Дружина Сергія Горового Ярослава Бойко працює креативною директоркою "L’Officiel Украина" та "L’Officiel Hommes". Її сестра, Уляна Бойко, з грудня 2016 року є головною редакторкою журналу "L’Officiel Украина", до цього вона працювала головною редакторкою журналу "Pink".

До складу медіахолдингу ТРК "Люкс" входять мережеві радіостанції "Люкс ФМ" і "Максимум", телеканал новин "24", інтернет-видання Zaxid.net, 24tv.ua, Football 24 і рекламне агентство "Люкс". Співвласниками холдингу є міський голова Львова Андрій Садовий і Роман Андрейко.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

07.08.2017 14:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.