У самому центрі подій:

Монастир догналітів у Брюховичах закидали «коктейлями Молотова»

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова ГО "Вартa 1", депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

14 липня опівночі, у смт. Брюховичі, на вул. Шкільній, 27 на територію у будівлю монастиря св. пророка Іллі (самопроголошеної Української правовірної греко-католицької церкви, відомої як "секта Догнала") невідомі кинули пляшки з горючою рідиною. Внаслідок пожежі, що виникла, пошкоджений фасад і два вікна на першому та другому поверхах. Пожежу погасили до прибуття рятувальників.

Як повідомляє департамент цивільного захисту Львівської ОДА, о 02:11, за повідомленням диспетчера Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, з ознаками легкого отруєння продуктами горіння звернулось 20 осіб, які перебували у приміщенні монастиря, яких бригадами швидкої медичної допомоги доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні. Обставини події з’ясовуються.

Релігійну групу, що іменуює себе Українською греко-католицькою правовірною церквою, у листопаді 2013 року оголошено поза законом. У березні 2014 року Львівська облрада заборонила діяльність догналівців у області, а також звернулася до Генпрокуратури, СБУ та МВС щодо перевірки діяльності угруповання. У червні 2015 року в брюховицькому монастирі організації СБУ провела обшук.

Источник

Читайте також
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.07.2017 11:46 | Ольга Рубайло

Пошук:

Пошук
Останні новини міста та суспільства
Орбіта Львів VK
Орбіта Львів у Facebook
Орбіта Львів у Твіттері
Орбіта Львів у Google+
Усі права захищено © 2001-2017 Орбіта Львів
Будь яке копіювання матеріалів з сайту orbita-lviv.com без посилання на джерело забороняється.