В центре внимания:

Моніторингова місія ОБСЄ визнала Львівщину безпечною

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Львові Георгій Калініс, передає кореспондент Варіантів.

"Ми уважно слідкуємо за тим, що відбувається на Львівщині, і всі інциденти фіксуємо, адже вони є засобами раннього сповіщення [небезпеки, – ред.]. Ми передаємо всю отриману інформацію до головного офісу в Києві, а звідти її скеровують вже до Відня", – розповів Георгій Калініс.

За його словами, місія ОБСЄ займається моніторингом загальної безпеки на території всієї Львівщини, а також Волинської та Рівненської областей, стежить за безпекою громадських заходів, незаконним видобутком бурштину, рядом екологічних проблем, в тому числі й за львівським сміттям, ситуації з внутрішньо-переміщеними особами, демобілізованими учасниками АТО, свободою слова та віросповідання тощо.

"Наразі ми не можемо сказати, що ситуація на Львівщині є небезпечною. Але ми завжди готові відреагувати, якщо виникнуть ознаки можливого загострення ситуації в області", – заявив Георгій Калініс.

Нагадаємо, навесні посадовцю Львівської облради пропонували 50 000 грн хабара за надання Львівщині спеціального економічного статусу. Зловмисника засудили до 5 років позбавлення волі.

Також на Львівщині активізувався кіберсепаратизм: цього року засудили мешканця області, який в Інтернеті закликав до зміни меж території України, а також правоохоронці спіймали адмінстратора групи "Львівська народна республіка" в одній із соцмереж.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.08.2017 7:52 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.