В центре внимания:

Морські черепахи розвивають «руки»

Морські черепахи розвивають «руки»

Агенція УНІАН у п’ятницю, 30 березня, з посиланням на N+1 розповідає про цікаву новину із світу науки. Як дослідили вчені, морські черепахи у процесі еволюції почали виконувати передніми кінцівками кілька типів операцій. А раніше вважалося, що така адаптація властива, переважно, ссавцям на суші.

Тепер знаємо, що кінцівки морських тварин у процесі еволюції пристосувались до середовища існування таким чином, щоб полегшити пересування в товщі води, однак виконувати такими передніми кінцівками якісь інші операції досить важко. Однак тварини виявилися настільки розумними, що навчилися використовувати рудиментарні або «незручні» кінцівки, щоб полегшити собі життя. Наприклад, для полювання, пошуку і утримання здобичі.

Дослідники відзначають, що морські черепахи не є соціальними тваринами, отже можливості навчитися один в одного, у них немає. Подібне використання вузькоспеціалізованих кінцівок є для черепах вродженим, і було характерно для них всі 120 мільйонів років існування цієї родини за біологічною класифікацією.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

30.03.2018 23:41 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.