В центре внимания:

Москва звільнила двох політв’язнів 

Москва звільнила двох політв’язнів 

Це засуджені у Криму російською окупаційною владою члени Меджлісу кримсько-татарського народу Ахтем Чийгоз і Ільмі Умеров. У середу, 25 жовтня, вони були звільнені з ув’язнення і передані Туреччині. Адвокат Микола Полозов, який захищав обох на судах, повідомив Російській службі ВВС, що вони вже в Анкарі.

Нагадаємо, що Меджліс кримсько-татарського народу в Росії визнаний екстремістською організацією і заборонений. Минулого місяця Ахтем Чийгоз був засуджений до восьми років колонії суворого режиму, а Ільмі Умеров отримав два роки колонії-поселення. Жодних прохань і заяв про помилування російському керівництву політв’язні не писали. На думку Миколи Полозова це стало наслідком якихось політичних домовленостей.

Очікується, що найближчими днями Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз приїдуть в Україну. Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на брифінгу біля приміщення президентської Адміністрації у Києві. Він також наголосив, що перед звільненням російська сторона висувала певні умови – вимагали покаяння, прохання про помилування. Однак Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз це відкинули.

Архівна світлина DPA: одна з акцій у Києві з вимогою звільнити кримських політв’язнів.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.10.2017 21:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.