В центре внимания:

Москва кредитує владу Венесуели

Москва кредитує владу Венесуели

А робить це, щоб врятувати від банкрутства державу, очолювану президентом-соціалістом Ніколасом Мадуро, пише 15 серпня «Український тиждень» з посиланням на Reuters. Але, як відомо, кремлівські правителі не звикли займатися благочинністю. Мають вони свій інтерес і тут. Взамін Москва повинна отримати доступ до найбагатших венесуельських родовищ нафти.

Як стало відомо, державна нафтогазова компанія Венесуели PDVSA вже кілька місяців веде переговори з «Роснефтью» у закритому режимі. Вони стосуються капіталовкладень у найпродуктивніші нафтові родовища країни. Представник керівництва PDVSA заявив, що у квітні «Роснефть» заплатила понад $ 1 млрд в обмін на гарантію майбутніх поставок нафти.

Нагадаємо, 9 серпня Національні установчі збори (Конституційна асамблея) Венесуели, скликані президентом Ніколасом Мадуро, видали декрет, який оголошує цей орган вищим за всі інші владні інституції. Раніше парламент Венесуели, що контролюється опозицією, визнав нелегітимною нещодавно обрану Конституційну асамблею. Опозиційні сили бойкотували голосування, яке вони назвали захопленням влади. З початку квітня в країні майже щодня проходили акції протесту. Вже загинуло 90 осіб, понад 750 отримали поранення.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

16.08.2017 0:33 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.