В центре внимания:

Московські вояжі Пола Манафорта

Московські вояжі Пола Манафорта

Про них у неділю, 26 листопада, розповідає сайт «Радіо Свобода» з посиланням на радіомовну корпорацію McClatchy. З отриманої від авіакомпаній інформації не важко зробити висновок, що бізнесмен і політтехнолог Пол Манафорт відвідував Росію і Україну набагато частіше, ніж вважалося раніше. Лише до Москви, перед тим як очолив у травні 2016 року виборчий штаб кандидата в президенти США Дональда Трампа, він літав не менше 18 разів. «Як консультант російських та українських олігархів і прокремлівських партій він протягом майже 10 років часто зустрічався з людьми з оточення Путіна», – повідомляє McClatchy.

Після перемоги Євромайдану Пол Манафорт був пов’язаний з проросійською партією «Опозиційний блок». Тим часом його представник заявив, що «шеф ніколи не працював на російський уряд і не вступав з ним у змову з метою саботажу президентських виборів 2016».

Спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує «російський слід» у минулорічній виборчій кампанії Дональда Трампа, висунув Полу Манафорту низку звинувачень, які той цілковито відхилив.

Світлина Reuters: Пол Манафорт залишає суд.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.11.2017 20:29 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.