В центре внимания:

Муніципали охоронятимуть львівські комунальні стоматології

Про це йдеться в розпорядженні львівського міського голови № 364 від 2 серпня.

Документом доручено забезпечення цілодобової варти комунальних закладів охорони здоров’я. Відтак наглядатимуть за трьома комунальними стоматологічними поліклініками Львова, а саме: 3-тьою (на вулиці Петлюри 17), 4-тою (на Симоненка 6-а) та 5-тою (що знаходиться на Замарстинівській 39). Також документом доручено управлінню охорони здоров’я львівської міської ради доручено укласти договори з ЛКП “Муніципальна дружина“ про забезпечення цілодобової охорони комунальних закладів охорони здоров’я. Відповідальність за це покладено на начальника управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Володимира Зуба.

Також управлінню безпеки Львова доручено клопотати перед Головним управлінням Національної поліції у області та Управлінням патрульної поліції у місті задля отримання допомоги у цілодобовій охороні комунальних медичних установ. За це відповідатиме начальник управління безпеки Львова Юрій Діль.

Нагадаємо, у лютому цього року комунальні стоматологічні поліклініки міста перетворили у комунальні некомерційні стоматологічні підприємства. Внаслідок цього рішення медики проводили акцію протесту, вимагали скасувати його. Зауважимо, що участь у пікеті брали працівники саме цих трьох стоматологій, які віднині охоронятимуть.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.08.2017 22:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.