В центре внимания:

Міжнародне визнання правозахисника з Донбасу

Міжнародне визнання правозахисника з Донбасу

У вівторок, 6 лютого, інтернет-видання «Радіо Свобода» повідомило, що директор громадської організації «Східна правозахисна група» Павло Лисянський став переможцем німецько-французької премії з прав людини та верховенства права. Генеральний консул Німеччини у Донецьку (через тимчасову окупацію цього міста офіс консульства перенесено у Дніпро) Вольфганг Мессінгер привітав лауреата і наголосив, що це – перший українець, який отримав премію за свою правозахисну та громадську діяльність.

Німецький дипломат також зазначив, що засновникам премії важливо допомагати організаціям, які працюють у регіонах з особливою небезпекою для прав людини. А Павло Лисянський і його команда створили правозахисну мережу в населених пунктах уздовж лінії фронту та на територіях Донбасу, які контролює уряд України. Ця мережа збирає й систематизує факти порушення прав людини та надає допомогу постраждалим.

Особливо важливим є те, що Павло Лисянський має доступ до територій, які тимчасово непідконтрольні Україні, і намагається допомагати людям там.

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: правозахисник Павло Лисянський.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

06.02.2018 22:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.