В центре внимания:

Міжнародні компанії проводитимуть аудит сімох найбільших комунальних підприємств Львова

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 25 січня, під час сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу "Про проведення щорічного обов’язкового зовнішнього незалежного аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради".

Як зазначила директорка юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич, міська рада повинна залучати міжнародні фірми для проведення аудиту фінансової звітності комунальних підприємств через внесені у законодавство зміни.

"Була створена комісія, до складу якої було включено депутатів і представників наших департаментів. У першу чергу, ми встановили два критерії, за одночасної наявності яких підприємство підлягає для проведення міжнародного аудиту: якщо чистий дохід від реалізації продуктів та послуг і внески у статутний капітал повинні перевищувати понад 5 млн грн. Також ми обрали критерії для міжнародної аудиторської фірми, яка буде залучатися до перевірок: має бути членом міжнародної мережі аудиторських компаній і мати офіс в Україні; штатна чисельність працівників аудиторської фірми має склади 30 людей у компанії, де не менше, ніж 5 з них мають мати сертифікат на кваліфікаційну придатність, а також підприємство має виконати не менше 5 договорів на виконання аудиту річної фінансової звітності українських комунальних підприємств", – пояснила Гелена Пайонкевич.

Відтак обов’язковому міжнародному аудиту будуть підлягати найбільші підприємства Львова: МКП "Львівтеплоенерго", ЛКП "Залізничнетеплоенерго", ЛКП "Львівсвітло", АТП №1, ЛКП "Львівелектротранс", ЛМКП "Львівводоканал", ЛКП "Львівспецкомунтранс".

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року міська рада ухвалила рішення, згідно з яким фінансову діяльність найбільших ЛКП перевірятимуть не щоквартально, а щомісяця.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

26.01.2018 2:08 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.