В центре внимания:

Мільярдери теж сидять під арештом

Мільярдери теж сидять під арештом

У понеділок, 14 серпня, працівники ізраїльської поліції затримали за підозрою у скоєнні серії фінансових злочинів п’ятьох знаних бізнесменів. Пізніше з преси стало відомо, що у їх числі є й мільярдер Бені Штайнмац.

Сам по собі це вже вагомий інформаційний привід – арешт мільярдера. Однак для українських читачів у цій справі є щось більш цікаве. Коли назвали решту затриманих, то поміж них виявився і Таль Зільберштейн. А це політтехнолог, який свого часу співпрацював з Юлією Тимошенко. У 2015 році мільярдер Бені Штайнмац, а також колишній начальник штабу прем’єра Іцхака Рабіна Шимон Шевеш і Таль Зільберштейн, що раніше був радником двох прем’єр-міністрів Ізраїлю, підозрювалися владою Румунії у здійсненні незаконних операцій з нерухомістю на суму понад $ 160 мільйонів.

А цього разу, як твердять інтернет-портали, розслідування організував спеціальний підрозділ ізраїльської поліції ЛАХАВ-433 у співпраці з ФБР та швейцарською поліцією. Затримані підозрюються у тому, що організовано діяли протягом тривалого часу, надаючи фіктивні відомості про договори і угоди в галузі нерухомості за кордоном. Фальшиві дані дозволяли відмивати гроші і переказувати на свої рахунки значні суми.

Чи може це якимсь чином позначитися на іміджі Юлії Тимошенко? Мабуть ні, але її політичні опоненти спробують цим фактом скористатися.

Світлини: вгорі – Бені Штайнмац, внизу – Таль Зільберштейн.

Мільярдери теж сидять під арештом

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.08.2017 21:27 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.