В центре внимания:

Міськрада Львова виділила гроші на будівництво дороги до Білогорщі

Про це йдеться у розпорядженні №110 міського голови Львова Андрія Садового.

Андрій Садовий розпорядився надати з бюджету розвитку міста 19 080 грн на будівництво гравійної дороги західного обходу Львова до житлового масиву "Білогорща".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування управління капітального будівництва за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 19 080 грн", – йдеться у документі.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Зазначимо, повна вартість будівництва гравійної дороги західного обходу Львова до Білогорщі становить 27,7 млн грн. Всі роботи виконуватиме ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" і завершити їх компанія повинна до 31 серпня цього року.

Про будівництво гравійної дороги від західного обходу Львова до Білогорщі заговорили у міськраді ще у 2015 році, тоді з бюджету виділили 200 000 грн на виготовлення проектно-кошторисної документації.

А саму дорогу, протяжність якої мала становити орієнтовно 2 км (проїжджа частина не менше, ніж 7 м завширшки та 1,5 м узбіччя з обох сторін), мали звести ще у 2016 році.

Додамо, у листопаді 2017 року Садовий виділив 23 000 грн з бюджету міста на зведення цієї дороги.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

03.04.2018 22:58 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2021 Орбита Львов
| XML | RSS
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.