В центре внимания:

Міськрада Львова звинувачує Львівгаз у махінаціях із постачанням газу

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявила голова комісії фінансів та планування бюджету Львівської міськради Вікторія Довжик, підприємство «Львівська ізоляторна компанія» змусили підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії.

«Сьогодні представники компанії «Львівгаз» намагалися незаконно перекрити безперебійне постачання природнього газу на єдиного в Україні виробника скляних підвісних ізоляторів «Львівську ізоляторну компанію», що могло призвести до надзвичайної ситуації на підприємстві. Представники «Львівгаз» відмовились показувати відповідні документи на проведення цих робіт», – наголосила Вікторія Довжик.

За її словами, це була спроба тиску на Львівську ізоляторну компанію, щоб змусити підписати угоду на постачання газу за завищеною ціною на користь приватної компанії, наближеної до керівництва «Львівгазу».

Довжик зазначила, що Львівська ізоляторна компанія змушена була підписати угоду на постачання газу, щоб не зупиняти завод та не призвести до небезпечної екологічної ситуації.

«Львівська ізоляторна компанія – це великий платник податків. Самі працівники підприємства 6 год стояли на морозі, щоб не дозволити підійти до станції і відімкнути подачу газу», – додала Вікторія Довжик.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.12.2017 15:49 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.