В центре внимания:

Міськрада Львова планує перевести гуртожитки ЛАЗу у комунальну власність

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За наслідками наради у міськраді Львова було вирішено створити робочу групу для вирішення ситуації, яка склалась з гуртожитками ТзОВ «Львівавтокомплектація».

Зокрема, місто планує подати позов про примусову передачу цих будинків на обслуговування Львівської міської ради, а також виступити гарантом перед ПАТ «Львівобленерго», що дасть змогу відновити подачу електроенергії в один з гуртожитків.

Зазначимо, йдеться про гуртожитки ТзОВ «Львівавтокомплектація», що розташовані на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16. Підприємство заборгувало ЛМКП «Львівтеплоенерго» майже 1,9 млн грн, також є борги перед ПАТ «Львівобленерго», борги перед компаніями, які обслуговують ліфти і здійснюють вивезення ТПВ. Борг перед ЛМКП «Львівводоканал» – 425 тис грн.

Наразі робоча група має напрацювати варіанти щодо укладання мешканцями напряму угод з надавачами послуг, аби надалі уникнути випадків заборгованостей. Керівником робочої групи було призначено заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака.

Нагадаємо, раніше ці гуртожитки перебували у власності Львівського автобусного заводу.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

25.11.2017 2:48 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.