В центре внимания:

Міськрада пообіцяла при потребі виділити області додаткові кошти на сміття, – Ганущин

Про це сьогодні на брифінгу повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

«Була укладена домовленість за присутності міського голови Андрія Садового та всіх голів фракцій міської і обласної рад, що якщо передбачених на цей рік коштів не вистачать на меморандум і на перевезення, то львівський міський бюджет виділить додаткові гроші», – розповів Олександр Ганущин.

Зазначимо, сьогодні обласна рада прийняла програму поводження з ТПВ у Львові на 2017-2019 роки. Згідно з нею цьогоріч облдержадміністрація отримає з міського бюджету 150 млн грн на вивезення сміття.

«Ці 150 млн грн, котрі міська рада передала в управління ЛОДА, будуть використані не тільки для вирішення проблем, пов’язаних із транспортуванням і захороненням твердих побутових відходів, а також на виконання умов меморандуму, підписаному раніше», – зазначив Олександр Ганущин.

За його словами, наступного року Львівська міська рада, згідно з програмою поводження з ТПВ, має виділити обласній владі ще 300 млн грн.

Нагадаємо, вчора Кабмін виділив 50 млн грн Львівській облдержадміністрації, яка взяла на себе вирішення питання утилізації сміття у Львові.

Також сьогодні обласні депутати виділили сімом містам Львівщини, які підписали наприкінці квітня меморандум щодо ТПВ, ще понад 5,5 мільйона гривень на полігони.

Перші 15 млн грн містам Львівщини, що підписали сміттєвий меморандум, Львівська облрада виділила 25 квітня. Із детальним переліком міст можна ознайомитись тут.

Також раніше депутати міської ради надали 21 млн грн субвенції містам області, які погодилися приймати львівське сміття в межах меморандуму.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

14.07.2017 8:46 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.