В центре внимания:

Міхеіл Саакашвілі у ролі прокурора

Міхеіл Саакашвілі у ролі прокурора

А увійшов він у неї, що найцікавіше, у Печерському районному суді Києва, де у понеділок, 11 грудня, розглядалася справа про обрання йому запобіжного заходу. Колишній президент Грузії і керівник Одещини у своїй промові висловив кілька серйозних звинувачень недругам.

Перш за все лідер партії «Рух нових сил» заявив, що його арешт став «подарунком» для президента Росії: «Це і є реальна робота на ворога. Це прямий подарунок Путіну і хтось на Банковій вирішив зробити йому такий подарунок». Міхеіл Саакашвілі також знайшов деяку подібність між Володимиром Путіним і Петром Порошенком. І спробував іронічно спростовувати звинувачення у співпраці з російськими спецслужбами: «Якщо я фсбшник, треба це довести у суді і виміняти на українських розвідників. Путін готовий всіх українців на мене поміняти».

Зрозуміло, що не міг опинитися поза текстом генпрокурор Юрій Луценко. Той нещодавно заявив, начебто Міхеіл Саакашвілі разом з бізнесменом Сергієм Курченком «намагався влаштувати державний переворот» за 210 тисяч доларів. Затриманий політик з цього приводу саркастично запитав: «210 тисяч доларів коштує держпереворот в Україні? Ви таке чули? Це творчість Луценка. Давайте збирати?»

Світлина Reuters.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

11.12.2017 21:19 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.