В центре внимания:

НАБУ цікавиться збагаченням генпрокурора

НАБУ цікавиться збагаченням генпрокурора

Інтернет-газета «Українська правда» у п’ятницю, 17 листопада, повідомляє, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за фактом ймовірного незаконного збагачення генерального прокурора Юрія Луценка. Інформацію підтвердила речниця відомства Світлана Оліфіра, зауваживши, що розслідування вже розпочато.

Пікантності цій ситуації надає те, що нинішнього очільника Генпрокуратури перевіряють за зверненням колишнього заступника генерального прокурора Рената Кузьміна. Принаймні, так він сам написав у мережі Facebook, оприлюднивши для підтвердження листа від НАБУ з повідомленням, що його заяву прийнято і розслідування розпочалося. Ренат Кузьмін твердить, що це вже п’ята справа, порушена за його заявами проти Юрія Луценка.

У часи президентства Віктора Януковича Ренат Кузьмін займав посаду першого заступника генерального прокурора України. Вважається, що саме під його керівництвом були колись скеровані до суду справи щодо колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, які завершилися для обох тюремним ув’язненням.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

17.11.2017 14:20 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2019 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.