В центре внимания:

Надати українцям просунуті озброєння!

Надати українцям просунуті озброєння!

У заголовок винесено короткий витяг з доповіді, яку оприлюднив у середу, 22 листопада, впливовий американський аналітичний центр Heritage Foundation. Цю дослідницьку інституцію, що займається широким спектром питань, низка оглядачів та ЗМІ називають мозковим центром адміністрації Дональда Трампа. А загалом доповідь можна охарактеризувати як заклик озброїти Україну.

Зокрема, у документі сказано: «Народ України виявив відданість трансатлантичній спільноті, і США мають надати українцям просунуті озброєння та інші тактичні засоби, наприклад, безпечні засоби комунікації. Не варто вважати, що таке рішення США призведе до вирішення кризи та завершення агресії Росії. Хоча, майбутній успіх України, насамперед, залежатиме від самих українців, лідерство США є важливим для протидії російській агресії та підтримки реформ».

У тексті також сказано, що найближчим часом президент США Дональд Трамп вирішить, чи схвалювати продаж американської зброї, включно з просунутим протитанковим озброєнням, Україні. І при цьому однозначно наголошено: «Росія вдерлась до України. Росія нелегально окупує Крим. Росія спровокувала, а нині підтримує сепаратистський рух у східній Україні. Росія – це агресор, а Україна – жертва. Будь-яка країна має право на самозахист». Окрім того запропоновано дозволити американським військовим радникам бути присутніми на передових позиціях.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

23.11.2017 1:28 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.