В центре внимания:

Надійно блокувати антиукраїнську пропаганду

Надійно блокувати антиукраїнську пропаганду

Таке завдання ставилося перед вітчизняними фахівцями і 4 серпня можна сказати, що воно вже виконане. На персональному сайті секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександра Турчинова вміщено інформацію про його перебування у зоні АТО, де було проведено випробовування першого дослідного зразка комплексної системи інформаційної протидії. Вона вибірково блокуватиме ті телерадіоканали, де поширюють антиукраїнський контент. Кошти на її створення виділили із резервного фонду Кабміну.

Олександр Турчинов особисто провів випробовування і так його прокоментував: «Що важливо, ця система дозволяє вибірково блокувати аналогові, цифрові та супутникові телерадіоканали, які розповсюджують сепаратистську та проросійську пропаганду, і водночас не заважати роботі українського телерадіоефіру».

Випробовування справі завершилися успішно – російські та сепаратистські канали були заблоковані. Тепер потрібно чотири місяці, щоб розгорнути цю систему вздовж усієї лінії фронту і перекрити потік антиукраїнської пропаганди.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

04.08.2017 19:27 | Ольга Рубайло

Все права защищены © 2001-2018 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.