В центре внимания:

Надія Савченко: шлях з героїв у арештанти

Надія Савченко: шлях з героїв у арештанти

Верховна Рада України у четвер, 22 березня, підтримала подання Генеральної прокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко. Рішення були прийняті значною більшістю. При 226 необхідних, за дозвіл на притягнення до відповідальності – 291 голос, за дозвіл на затримання – 277, за дозвіл на арешт – 268.

На початку засідання виступив генпрокурор Юрій Луценко. Він також продемонстрував присутнім аудіо- та відеозаписи, що мали б підтвердити звинувачення у підготовці Надією Савченко і раніше затриманим керівником «Офіцерського корпусу» Володимиром Рубаном терактів у центрі Києва з метою захоплення влади.

Коли слово надали Надії Савченко, вона заявила, що добровільно не відмовиться від зірки Героя України та мандату народного депутата. З представників фракцій, що виступали перед голосуванням, ніхто не став на її захист.

Потім слідчі Служби безпеки України (СБУ) затримали Надію Савченко безпосередньо у приміщені Верховної Ради. Їй було запропоновано проїхати автомобілем до приміщення СБУ. Однак Надія Савченко захотіла пройти туди пішки, у чому їй не було відмовлено.

Світлина: Надія Савченко у супроводі слідчих і журналістів йде пішки до ізолятора СБУ.

Источник

Читайте также
Пошарити у ВК Пошарити у Facebook Пошарити у Twitter Пошарити у ЖЖ Пошарити у ММ Пошарити у Однокласниках

22.03.2018 18:20 | Ольга Рубайло

Поиск:

Поиск
Последние новости города и общества
Орбита Львов в VK
Орбита Львов в Facebook
Орбита Львов в Твиттере
Орбита Львов в Google+
Все права защищены © 2001-2020 Орбита Львов
Любое копирование материалов с сайта orbita-lviv.com без ссылки на источник запрещается.